Bieg Łomianek

http://bieglomianek.pl/bl/aktualnosci/13932,Mini-Bieg-Lomianek-2022-harmonogram-startow.html
2022-09-29, 09:11

Mini Bieg Łomianek 2022 - harmonogram startów

Przedstawiamy Państwu harmonogram startów podczas Mini Biegu Łomianek.

Przypominamy, że pakiety startowe można odebrać w sobotę (21 maja) w godz. 15.00 - 19.00 (zalecane) lub w niedzielę (22 maja) w godz. 9.30 - 12.00.

Pamiętajmy, że każdy uczestnik ma przypisany swój nr startowy, który otrzyma w pakiecie. Numer należy przypiąć z przodu na koszulce.

Poniżej przybliżony harmonogram startów poszczególnych roczników i kategorii:

200 M DZIEWCZYNKI I TURA, START godz. 11.15

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

1.

301

Mroczkowska

Alicja

3

2.

302

Ostaszewska

Emilia

3

3.

303

Burzyńska

Maja

4

4.

304

Hentka

Barbara

4

5.

305

Kacperek

Julia

4

6.

306

Kolmogorova

Justina

4

7.

307

Pieczarka

Aleksandra

4

8.

308

Piotrowska

Zofia

4

9.

309

Ryll

Aniela

4

10.

310

Tomczak

Joanna

4

11.

311

Wyszniakowa

Oliwia

4

12.

312

Bednarczyk

Lidia

5

13.

313

Dąbrowska

Marcelina

5

14.

314

Gryzel

Klara

5

15.

315

Kozerska

Elżbieta

5

16.

316

Liszka

Hanna

5

17.

317

Przyborek

Hanna

5

18.

318

Sęk

Krystyna

5

19.

319

Tomasik

Lena

5

20.

320

Ugniewska

Iga

5

21.

321

Wachowiak

Alina

5

200 M DZIEWCZYNKI II TURA, START godz. 11.20

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

22.

322

Choroś

Pola

6

23.

323

Kolmogorova

Varvara

6

24.

324

Kula

Agata

6

25.

325

Kula

Nina

6

26.

326

Kurek

Izabela

6

27.

327

Paprocka

Oliwka

6

28.

328

Roguska

Pola

6

29.

329

Staśkowiak

Antonina

6

30.

330

Trapsia

Hanna

6

31.

331

Frydrych

Alicja

7

32.

332

Gajowiec

Hanna

7

33.

333

Hodzyńska

Maja

7

34.

334

Józwik

Xenia

7

35.

335

Karpińska

Zuzia

7

36.

336

Kucharczuk

Magdalena

7

37.

337

Piwowarska

Gabriela

7

38.

338

Ryll

Maria

7

39.

339

Smolarczyk

Pola

7

 

 

200 M CHŁOPCY I TURA, START godz. 11.25

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

1.

340

Frydrych

Szymon

3

2.

341

Gajowiec

Gabriel

3

3.

342

Kowalski

Juliusz

3

4.

343

Lipski

Leon

3

5.

344

Mandziuk

Aleksander

3

6.

345

Mikucki

Hubert

3

7.

346

Popek

Błażej

3

8.

347

Aneszko

Jan

4

9.

348

Gdyński

Adam

4

10.

349

Kowalczewski

Iwo

4

11.

350

Pochylski

Aleksander

4

12.

351

Staśkowiak

Komstanty

4

13.

352

Śliwiński

Leonard

4

14.

353

Zakrzewski

Grześ

4

15.

354

Arkusha

Makat

5

16.

355

Baranowicz

Stanisław

5

17.

356

Dłużniewski

Marek

5

18.

357

Gajowiec

Atoni

5

19.

358

Kalaszczyński

Szymon

5

20.

359

Kamiński

Bartosz

5

21.

360

Mikucki

Konrad

5

22.

361

Nieporęcki

Oskar

5

23.

362

Ostaszewski

Filip

5

24.

363

Bekasiewicz

Antoni

6

25.

364

Bielecki

Krystian

6

200 M CHŁOPCY II TURA, START godz. 11.30

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

1.

365

Dąbrowski

Aleksander

6

2.

366

Gryzel

Tymon

6

3.

367

Kołakowska

Wojciech

6

4.

368

Kopeć

Mikołaj

6

5.

369

Kowalski

Cezary

6

6.

370

Leszczyński

Mikołaj

6

7.

371

Mroczkowski

Jakub

6

8.

372

Mroziński

Szymon

6

9.

373

Popławski

Jakub

6

10.

374

Struzik

Teodor

6

11.

375

Wysga

Piotr

6

12.

376

Adamczyk

Władysław

7

13.

377

Arkusha

Yagor

7

14.

378

Choroś

Robert

7

15.

379

Diuwe

Ksawery

7

16.

380

Diuwe

Maurycy

7

17.

381

Jaczyński

Franciszek

7

18.

382

Krupa

Kajetan

7

19.

383

Musialik

Aleks

7

20.

384

Płociński

Aleksander

7

21.

385

Płoński

Wojciech

7

22.

386

Popek

Kacper

7

23.

387

Szklarczyk

Szymon

7

24.

388

Zagórowski

Teodor

7

 

400 M DZIEWCZYNKI I TURA, START godz. 11.45

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

1.

389

Dąbrowska

Maja

8

2.

390

Dłużniewska

Zofia

8

3.

391

Kopeć

Emilia

8

4.

392

Piotrowska

Julia

8

5.

393

Płocińska

Anita

8

6.

394

Pochylska

Wiktoria

8

7.

395

Przyborek

Marta

8

8.

396

Rachwał

Iga

8

9.

397

Rachwał

Iga

8

10.

398

Skiepko

Maja

8

11.

399

Szczepaniec

Amelia

8

12.

400

Zakrzewska

Gabrysia

8

13.

401

Baranowicz

Alicja

9

14.

402

Ciąćka

Kornelia

9

15.

403

Czajka

Hanna

9

16.

404

Józwik

Hana

9

17.

405

Kowalczewska

Sara

9

18.

406

Popek

Karolina

9

19.

407

Smolarczyk

Emilia

9

20.

408

Sodoma

Alicja

9

21.

409

Celej

Natalia

10

22.

410

Choroś

Zofia

10

23.

411

Duraj

Blanka

10

24.

412

Giejbatow

Pola

10

25.

413

Jędrzycka

Urszula

10

400 M DZIEWCZYNKI  II TURA, START godz. 11.50

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

1.

414

Józefacka

Olga

10

2.

415

Kaczmarek

Aleksandra

10

3.

416

Kędzior

Nela

10

4.

417

Piwowarska

Helena

10

5.

418

Rubin-Szymańska

Michalina

10

6.

419

Ryll

Hania

10

7.

420

Załoga

Katarzyna

10

8.

421

Adamkiewicz

Lena Alicja

11

9.

422

Brusiło

Barbara

11

10.

423

Ciąćka

Julia

11

11.

424

Furtak

Katarzyna

11

12.

425

Gaweł

Natalia

11

13.

426

Kaczynska

Oliwia

11

14.

427

Kozerska

Antonina

11

15.

428

Kyrychenko

Vladyslava

11

16.

429

Matuszewska

Alicja

11

17.

430

Napiórkowska

Anna

11

18.

431

Porembska

Klara

11

19.

432

Raszewska

Julia

11

20.

433

Szwedkowicz

Nela

11

21.

434

Szwedkowicz

Lena

11

22.

435

Śliwińska

Oliwia

11

23.

436

Wójcik

Maja

11

24.

437

Zawistowska

Julia

11

25.

438

Zurek

Nicole

11

 

400 M CHŁOPCY I TURA, START godz. 11.55

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

1.

439

Boczkowski

Remek

8

2.

440

Cywiński

Maciej

8

3.

441

Jędrzycki

Karol

8

4.

442

Kordek

Janek

8

5.

443

Opłocki

Krzysztof

8

6.

444

Paprocki

Aleksander

8

7.

445

Pieńkowski

Franciszek

8

8.

446

Rubin-Szymański

Krzysztof

8

9.

447

Ugniewski

Wiktor

8

10.

448

Włodarski

Alan

8

11.

449

Bogdański

Miłosz

9

12.

450

Gdyński

Antoni

9

13.

451

Gryzel

Jeremi

9

14.

452

Hodzyński

Maksymilian

9

15.

453

Jańczyk

Tadeusz

9

16.

454

Płoński

Szymon

9

17.

455

Wachowiak

Julian

9

18.

456

Woźniak

Mikołaj

9

19.

457

Aleksandrowicz

Antonio

10

20.

458

Chądzyński

Sebastian

10

21.

459

Hodzyński

Miłosz

10

400 M CHŁOPCY II TURA, START godz. 12.00

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

1.

460

Kalaszczyński

Stanisław

10

2.

461

Kamiński

Szymon

10

3.

462

Kozaczyński

Paweł

10

4.

463

Maciejewski

Aleksander

10

5.

464

Osiak

Adam

10

6.

465

Paprocki

Dawid

10

7.

466

Parzuchowski

Piotr

10

8.

467

Trawińska

Marta

10

9.

468

Walczak

Karol

10

10.

469

Jaczyński

Nikodem

11

11.

470

Jańczyk

Stefan

11

12.

471

Józefacki

Borys

11

13.

472

Kulerski

Jan

11

14.

473

Maślanka

Maciej

11

15.

474

Mrozek

Ignacy

11

16.

475

Przyborek

Michał

11

17.

476

Sodoma

Wiktor

11

18.

477

Więckowski

Jakub

11

19.

478

Zachwatowicz

Wojciech

11

20.

479

Zagórowski

Ignacy

11

21.

480

Zbroński

Jakub

11

 

800 M DZIEWCZYNKI I TURA, START godz. 12.15

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

1.

481

Bednarczyk

Hanna

12

2.

482

Dudek

Natasz

12

3.

483

Duraj

Lena

12

4.

484

Gas

Liliana

12

5.

485

Kordek

Alicja

12

6.

486

Kowalczyk

Natalia

12

7.

487

Lutomirska

Joanna

12

8.

488

Rekus

Zuzanna

12

9.

489

Toboła-Pertkiewicz

Zofia

12

10.

490

Zbrońska

Lena

12

11.

491

Goszczyńska

Emilia

13

12.

492

Górska

Karolina

13

13.

493

Górska

Agnieszka

13

14.

494

Kaleta

Lena

13

15.

495

Kozak

Maria

13

800 M DZIEWCZYNKI II TURA, START godz. 12.25

16.

496

Kozerska

Weronika

13

17.

497

Kuczewska

Alicja

13

18.

498

Omen

Nikola

13

19.

499

Popek

Paulina

13

20.

500

Porembska

Matylda

13

21.

501

Rylska

Oliwia

13

22.

502

Skowrońska

Daria

13

23.

503

Śliwińska

Julia

13

24.

504

Zawistowska

Oliwia

13

25.

505

Giejbatow

Julia

14

26.

506

Gruszecka

Marta

14

27.

507

Szymańska

Maja

14

28.

508

Orłowska

Karolina

15

29.

509

Serwin

Małgorzata

15

 

800 M CHŁOPCY I TURA, START godz. 12.35

l.p.

nr startowy

Nazwisko

Imię

Wiek

1.

510

Bogdański

Szymon

12

2.

511

Czajka

Adam

12

3.

512

Karolak

Filip

12

4.

513

Musiał

Igor

12

5.

514

Olejnik

Filip

12

6.

515

Struzik

Fryderyk

12

7.

516

Chrapek

Krzysztof

13

8.

517

Załoga

Jan

13

800 M CHŁOPCY II TURA, START godz. 12.45

9.

518

Girtler

Cyprian

14

10.

519

Lewandowski

Michał

14

11.

520

Maslanka

Mateusz

14

12.

521

Tufekcis

Leonidas

14

13.

522

Zachwatowicz

Jan

14

14.

523

Buczkowski

Kacper

15

15.

524

Kacperek

Wiktor

15

16.

525

Krawczyk

Patryk

15

17.

526

Olejnik

Mikołaj

15

18.

527

Struzik

Adam

15

19.

528

Szustak

Kacper

15

 

Sztafeta rodzinna I TURA, START godz. 12.50

 

 

 
 

Sztafeta rodzinna II TURA, START godz. 13.10

 

 

 
 

 

Numery startowe dla sztafet będą wydawane w biurze zawodów.

Harmonogram może ulec zmianie.

ao
20.05.2022 r.

 

 

 

 

 

Opcje strony