Bieg Łomianek

Aktualnie znajdujesz się na:

Mini Bieg Łomianek - harmonogram startów

Przedstawiamy Państwu harmonogram startów podczas Mini Biegu Łomianek

Przypominamy, że pakiety startowe można odebrać w sobotę (12 czerwca) w godz. 15.00 - 19.00 (zalecane) lub w niedzielę (1 3 czerwca) w godz. 16.00 - 18.00 (przed swoim biegiem).

Pamiętajmy, że każdy uczestnik ma przypisany swój nr startowy, który otrzyma w pakiecie. Numer należy przypiąć z przodu na koszulce.

Poniżej przybliżony harmonogram startów poszczególnych roczników i kategorii:

  • 17.00 ROZGRZEWKA I
  • 17.10 BIEG DZIEWCZYNKI 200 M - I TURA
  • 17.15 BIEG DZIEWCZYNKI 200 M - II TURA
  • 17.20 BIEG CHŁOPCY 200 M - I TURA
  • 17.25 BIEG CHŁOPCY 200 M - II TURA
  • 17.30 ROZGRZEWKA II I DEKORACJA ZA BIEGI 200 M
  • 17.40 BIEG DZIEWCZYNKI 400 M - I TURA
  • 17.45 BIEG DZIEWCZYNKI 400 M - II TURA
  • 17.50 BIEG CHŁOPCY 400 M - I TURA
  • 17.55 BIEG CHŁOPCY 400 M - II TURA
  • 18.00 ROZGRZEWKA III I DEKORACJA ZA BIEGI 400 M
  • 18.10 BIEG DZIEWCZYNKI 800 M
  • 18.20 BIEG CHŁOPCY 800 M
  • 18.30 ROZGRZEWKA IV I DEKORACJA ZA BIEGI 800 M
  • 18.40 SZTAFETA I
  • 18.50 SZTAFETA II
  • 19.00 DEKORACJA ZA SZTAFETY I ZAKOŃCZENIE WYDARZENIA

200 M DZIEWCZYNKI I TURA, START godz. 17.10

l.p.  nr startowy  Nazwisko  Imię  Wiek
1.  301 Mroczkowska Alicja 2
2.  302 Hentka Barbara 3
3.  303 Byra Kornelia 3
4.  304 Więckowska Klara 3
5.  305 Dębska Zosia 3
6.  306 Własinowicz Zuzanna 4
7.  307 Bończak Zosia 4
8.  308 Fydryszewska Hanna 4
9.  309 Przyborek Hanna 4
10.  310 Liszka Hanna 4
11.  311 Choroś Pola 5
12.  312 Staśkowiak Antonina 5
13.  313 Kamińska Nina 5
14.  314 Pawlicki Alicja 5
15.  315 Dębska Alicja 5
16.  316 Dyląg Nina 5
17.  317 Bednarek Zuzanna 6
18.  318 Smolarczyk Pola 6
19.  319 Michalska Katarzyna 6

200 M DZIEWCZYNKI II TURA, START godz. 17.15

l.p.  nr startowy  Nazwisko  Imię  Wiek
1. 320 Józwik Xenia 6
2. 321 Hodzyńska Maja 6
3. 322 Dobrowolska Alicja 6
4. 323 Piwowarska Gabrysia 6
5. 324 Kopeć Emilia 7
6. 325 Zakrzewska Gabrysia 7
7. 326 Łukowska Maja 7
8. 327 Pochylska Wiktoria 7
9. 328 Bąk Małgorzata 7
10. 329 Piotrowska Julia 7
11. 330 Rachwał Iga 7
12. 331 Malitek Alicja 7
13. 332 Płocińska Anita 7
14. 333 Przyborek Marta 7
15. 334 Stańczyk Oliwia 7
16. 335 Ziółkowska Lilianna 7
17. 336 Szczepaniec Amelia 7
18. 337 Więckowska Róża 7
19. 338 Walczak Kamila 7
20. 339 Roguska Laura 7

200 M CHŁOPCY I TURA, START godz. 17.20

l.p.  nr startowy  Nazwisko  Imię  Wiek
1. 340 Kowalski Juliusz 2
2. 341 Kolczyński Franciszek 2
3. 342 Gdyński Adam 3
4. 343 Pochylski Aleksander 3
5. 344 Staśkowiak Konstanty 3
6. 345 Kowalczewski Iwo 3
7. 346 Zygma Michał 4
8. 347 Kopeć Mikołaj 5
9. 348 Mroziński Szymon 5
10. 349 Kruczek Ali 5
11. 350 Kowalski Cezary 5
12. 351 Urbański Wojciech 5
13. 352 Kolczyński Michał 5
14. 353 Grzechnik Szymon 5
15. 354 Mroczkowski Jakub 5
16. 355 Bekasiewicz Antoni 5
17. 356 Janiszek Jan 5
18. 357 Lewandowski Gustaw 6
19. 358 Pietrzak Mikołaj 6
20. 359 Jaczyński Franciszek 6

200 M CHŁOPCY II TURA, START godz. 17.25

l.p. nr startowy Nazwisko Imię Wiek
1. 360 Ściuba Filip 6
2. 361 Szklarczyk Szymon 6
3. 362 Płociński Aleksander 6
4. 363 Adamczyk Władysław 6
5. 364 Własinowicz Michał 7
6. 365 Rubin-Szymański Krzysztof 7
7. 366 Ściuba Adrian 7
8. 367 Brzozowski Jerzy 7
9. 368 Trzepla Bartosz 7
10. 369 Mioduszewski Ksawery 7
11. 370 Krawczyk Mikołaj 7
12. 371 Derlacz Franciszek 7
13. 372 Pieńkowski Franciszek 7
14. 373 Urbański Jakub 7
15. 374 Pędzikiewicz Julian 7
16. 375 Gunia Ignacy 7
17. 376 Cywiński Maciej 7
18. 377 Welenc Igor 7
19. 378 Kordek Janek 7
20. 379 Musialik Aleks 7
21. 380 Boczkowski Remek 7

400 M DZIEWCZYNKI I TURA, START godz. 17.40

l.p.  nr startowy  Nazwisko  Imię  Wiek
1.  381 Czajka Hanna 8
2.  382 Smolarczyk Emilia 8
3.  383 Mrozińska Martyna 8
4.  384 Józwik Hana 8
5.  385 Zygma Laura 8
6.  386 Sodoma Alicja 8
7.  387 Kowalczewska Sara 8
8.  388 Szewczak Weronika 8
9.  389 Kamińska Kalina 8
10.  390 Rubin-Szymańska Michalina 9
11.  391 Duraj Blanka 9
12.  392 Błuś Helena 9
13.  393 Giejbatow Pola 9
14.  394 Skalska Marianna 9
15.  395 Smoleńska Nikola 9
16.  396 Makuchowska Amelia 9
17.  397 Kowalczyk Jagoda 9
18.  398 Więckowska Antonina 9
19.  399 Tartanus Kinga 9
20.  400 Kostrzewa Laura 9
21.  401 Piwowarska Helena 9
22.  402 Halicka Magdalena 9
23.  403 Wójcik Maja 10
24.  404 Pietrzak Zuzanna 10
25.  405 Raszewska Julia 10

400 M DZIEWCZYNKI  II TURA, START godz. 17.45

l.p.  nr startowy  Nazwisko  Imię  Wiek
1. 406 Strykowska Patrycja 10
2. 407 Jakubowska Kamila 10
3. 408 Gaweł Natalia 10
4. 409 Porembski Klara 10
5. 410 Hartfil Liliana 10
6. 411 Sitarczuk Łucja 10
7. 412 Furtak Katarzyna 10
8. 413 Wardakowska Wiktoria 10
9. 414 Szwedkowicz Nela 10
10. 415 Szwedkowicz Lena 10
11. 416 Kowalczyk Natalia 11
12. 417 Lutomirska Joanna 11
13. 418 Duraj Lena 11
14. 419 Zimowicz Alicja 11
15. 420 Staniszewska Nadia 11
16. 421 Stykowska Nina 11
17. 422 Strykowska Julia 11
18. 423 Skrobotowicz Amelia 11
19. 424 Rozworowska Lena 11
20. 425 Maj Magdalena 11
21. 426 Gas Liliana 11
22. 427 Szajna Marlena 11
23. 428 Pędzikiewicz Zuzanna 11
24. 429 Kowalczyk Zofia 11
25. 430 Dąbrowska Nikola 11

400 M CHŁOPCY I TURA, START godz. 17.50

l.p.  nr startowy  Nazwisko  Imię  Wiek
1. 431 Lewandowski Konstanty 8
2. 432 Jańczyk Tadeusz 8
3. 433 Gdyński Antoni 8
4. 434 Hodzyński Maksymilian 8
5. 435 Siemiradzki Jakub 8
6. 436 Kamiński Jerzy 8
7. 437 Rososzczuk Bruno 8
8. 438 Dyląg Antoni 8
9. 439 Andrzejak Leon 8
10. 440 Osiak Adam 9
11. 441 Szeler Michał 9
12. 442 Trawiński Leon 9
13. 443 Kozaczyński Paweł 9
14. 444 Parzuchowski Piotr 9
15. 445 Kuty Dawid 9
16. 446 Karłowicz Szymon 9
17. 447 Hodzyński Miłosz 9
18. 448 Welenc Oliwier 9

400 M CHŁOPCY II TURA, START godz. 17.55

l.p.  nr startowy  Nazwisko  Imię  Wiek
1. 449 Chądzyński Sebastian 9
2. 450 Jędrysiak Tymoteusz 9
3. 451 Walczak Karol 9
4. 452 Roguski Szymon 9
5. 453 Głuszak Tomasz 10
6. 454 Jańczyk Stefan 10
7. 455 Jaczyński Nikodem 10
8. 456 Bąk Aleksander 10
9. 457 Trzepla Michał 10
10. 458 Przyborek Michał 10
11. 459 Sodoma Wiktor 10
12. 460 Zachwatowicz Wojciech 10
13. 461 Olejnik Filip 11
14. 462 Czajka Adam 11
15. 463 Szuder Jan 11
16. 464 Ściuba Dawid 11
17. 465 Żaboklicki Maciej 11
18. 466 Karolak Filip 11

800 M DZIEWCZYNKI I TURA, START godz. 18.10

l.p.  nr startowy  Nazwisko  Imię  Wiek
1. 467 Skowrońska Daria 12
2. 468 Żebrowska Nela 12
3. 469 Kuczewska Alicja 12
4. 470 Porembska Matylda 12
5. 471 Kostrzewa Roksana 12
6. 472 Szymańska Maja 13
7. 473 Błuś Hanna 13
8. 474 Fornalska Julia 13
9. 475 Giejbatow Julia 13
10. 476 Dąbrowska Wiktoria 13
11. 477 Leśniewska Ania 14
12. 478 Orlińska Julia 15
13. 479 Kostrzewa Gabriela 15

800 M CHŁOPCY I TURA, START godz. 18.20

l.p.  nr startowy  Nazwisko  Imię  Wiek
1. 480 Dorywalski Antoni 12
2. 481 Chrapek Krzysztof 12
3. 482 Bojczuk Adam 12
4. 483 Sitarczuk Mateusz 12
5. 484 Stańczyk Kamil 12
6. 485 Halicki Bartosz 12
7. 486 Barzykowski Krzysztof 12
8. 487 Samul Jan 13
9. 488 Tufekcis Leonidas 13
10. 489 Sobczak Michał 13
11. 490 Zachwatowicz Jan 13
12. 491 Olejnik Mikołaj 14
13. 492 Karłowicz Franciszek 14
14. 493 Skowroński Ignacy 15


 

 

Sztafeta rodzinna I TURA, START godz. 18.40

 
Sztafeta rodzinna II TURA, START godz. 18.50
 

Numery startowe dla sztafet będą wydawane w biurze zawodów.

Harmonogram może ulec zmianie.
 

Opcje strony

do góry